Eestirootslaste Kultuuriomavalitsus

Estlandssvenskarnas Kulturförvaltning


Taotlusblankett 

Juhised

Arvestage, et projekti puhul on alati tegemist spetsiifilise tegevusega, millel on konkreetne eesmärk ja eelnevalt sõnastatud tulemus, kindel plaan ja ajakava, samuti kindel rahastamisplaan, eelarve ja inimressurss.

Kirjeldage projekti, täites allpool toodud projektivormi väljad. Kahjuks ei ole võimalik väljasid töö ajal salvestada, mistõttu enne ärasaatmist tuleb täita kõik väljad. Tärniga (*) märgitud väljade täitmine on kohustuslik.

Taotlusväljade täitmisel tekkinud küsimuste korral võtke ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Taotlust enne ärasaatmist välja trükkida pole vaja, kuna selle koopia saadetakse automaatselt taotluses esitatud e-posti-aadressile.

Taotluse võib täita wordi-vormingus või ja saata aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (taotlusvormi allalaadimine: .doc,  .pdf), või ka elektrooniliselt allpool.

Elektrooniline taotlusvorm

Maksimaalne lubatud faili suurus 10 mb. Mitme faili korral palume need pakkida ühte faili.
Palume faili pakkida ka siis, kui süsteem teie failivormingut ei toeta.
captcharefresh

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com